Особливості бісероплетіння

СХЕМи плетіння з бісеру...
Мої вироби з бісеру

Хочете зробити подарунок до дня народження чи привітати зі святом, тоді хорошим варіантом буде картина вишита бісером або деревце...

ПЛЯЖІ ГРЕЦІЇ

navagio-beach,-greece

      Один з найкрасивіших пляжів Греції, знаходиться на Північному-Заході іонічного острова Закінтос.

   

     Бухта Навагіо оточена прямовисними скелями, всередині бухти пляж з білим піском і прозорою блакитною водою.

     

     Яскраво-блакитний колір води в цьому місці надають безліч ключів які б'ють в море білими кальційованими цілющими розчинами.

     

      Бухту Навагіо також називають бухтою корабельної аварії (shipwreck bay), або бухтою контрабандистів, через те що на її березі знаходиться старе затонуле судно яке нібито належить контрабандистам що промишляли в цьому районі ...


      Дістатися бюджетно до острова Закінф можна здійснивши переліт в Афіни, а з Афін на автобусі і паромі до Закінфа. Автобус Афіни -Закінтос коштуватиме 30-35 Євро.

1. Навагіо (Навайо) (Navagio Beach), острів Закінтос (Занте, Закінф), Греція.

2. Червоний пляж (Red Beach), о. Санторіні, Греція.

229_navagio-beach-shipwreck

          Дивовижний червоний пляж знаходиться на грецькому острові Санторіні, недалеко від міста Акротірі. Весь берег пляжу і скелі, які підносяться над ним, утворені червоним вапняком.

         Поєднання червоних нависаючих над берегом скель і безмежного синього моря створюють фантастичний пейзаж.      

         Незвичайний для Греції пляж дуже популярний, тому в сезон тут завжди досить багатолюдно.

527232672_fec48d4a99_o

3. Матала: рай для хіпі, о. Кріт, Греція.

229_matala-beach-crete

       Матала знаходиться в межах рівнини Мессара і гір Астерусія - в 70 кілометрах на північний захід від міста Іракліон на острові Крит. Ця невелика рибальське село з однойменною пляжем є найпопулярнішим місцем на острові.
      Дивовижний золотистий пісок пляжу, протяжність якого становить 300 метрів, прикрашає ряд печер, висічених в м'якому білому вапняку, до багатьох з яких можна дістатися тільки з боку моря. Є навіть підводні печери.
 

       Згідно з археологічними знахідками, печери вперше були заселені ще в доісторичний період; в римську і християнську епоху вони служили місцем поховання. Більше того, з однієї скелі визирає стара церковця Панагії (Пресвятої Богородиці), яка використовувалася в часи гонінь на християн в якості катакомби, для укриття.

229_matala-beach

       У Мінойську епоху Матала служила портом Фестоса, а в римську - Гортіни.
Матала стала всесвітньо відомою в 60-70-ті роки минулого століття, коли в печерах стали поселятися хіпі, що стікалися в ці місця з усіх кінців світу, щоб висловити своє «я» і творити. Серед видатних особистостей, які відвідали ці місця, були Joni Mitchell, який навіть написав пісню про Матала - «Carrey», а також Bob Dylan, Janis Joplin, Joan Baez, Cat Stevens та інші.
       В останні десятиліття цей регіон значно розвинувся, з будівництвом сучасних готелів та наданням великого вибору у сфері харчування і розваги. 

        Сам пляж, удостоєний Блакитним прапором, прекрасно обладнаний туристичними та спортивними спорудами.
       Велика частина пляжу ховається під тінистими деревами, для хвилин відпочинку в прохолоді зелені - після довгого перебування в морі.

Найкращі пляжі Греції. Відео.

4. Острів Паксос (Paxi, Paxi), Греція.

пакос

       Острів Паксі (Паксос) - один з грецьких Іонічних островів і найменший серед них. Це що потопає в зелені острів, який ще практично не зіпсований людиною. Острів, що зберіг свою первозданну красу.

       Тут безліч затишних блакитних лагун з піщаними і гальковими берегами, зелених мальовничих пагорбів з прекрасними панорамами і всього три готелі на весь острів. На острові обладнано безліч зупинок для яхт, тому Паксос дуже люблять шанувальники парусного спорту.

          Центр життя острова - його столиця, м Пакси. Саме тут знаходяться вся інфраструктура, готелі та ресторани, а сам острів звідси зручно вивчати на автомобілі.

          Єдиний мінус Паксос - це один з найдорожчих грецьких островів.

пакос2